Studencka Szkoła Ultrasonografii 2016/2017 - fakultet

Zakład Radiologii Pediatrycznej WUM zaprasza studentów na zajęcia w ramach Studenckiej Szkoły Ultrasonografii 2016/2017.

Zapraszamy wszystkich, którzy zapisali się na zajęcia poprzez system zapisów na fakultety WUM.

Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości dopisania kolejnych osób (wiązałoby się to ze zwiększaniem liczebności grupek ćwiczeniowych, co znacznie obniżyłoby jakość kształcenia).

Termin pierwszego spotkania zostanie ogłoszony wkrótce, informacje zostaną rozesłane e-mailem, zostaną również umieszczone na stronie Zakładu.

Fakultet trwa cały rok akademicki, tj. realizowany jest w semestrze zimowym i letnim. W pierwszym semestrze przewidziane są wykłady (wspólne dla wszystkich uczestniczących osób), w drugim semestrze - planowane są ćwiczenia w małych grupkach, przy aparatach usg (szczegóły będą ustalane pod koniec roku kalendarzowego).

Więcej szczegółów wkrótce!