Fakultet - Studencka Szkoła Ultrasonografii w roku akademickim 2015/2016

Zakład Radiologii Pediatrycznej WUM zaprasza studentów na zajęcia w ramach Studenckiej Szkoły Ultrasonografii 2015/2016.

Zapraszamy wszystkich, którzy zapisali się na zajęcia poprzez system zapisów na fakultety WUM.

Termin pierwszego spotkania zostanie ogłoszony wkrótce, informacje zostaną rozesłane e-mailem.

Fakultet trwa cały rok akademicki, tj. realizowany jest w semestrze zimowym i letnim.

W ramach fakultetu planujemy:
- wykłady - wstępnie ustalone są na pierwsze lub drugie poniedziałki miesiąca, w godzinach popołudniowych (informacja o pierwszym spotkaniu zostanie rozesłana wkrótce)
- ćwiczenia praktyczne przy aparatach usg - odbędą się w semestrze letnim, w mniejszych grupkach ćwiczeniowych. Terminy ćwiczeń będą ustalane bezpośrednio z asystentami prowadzącymi zajęcia w poszczególnych grupkach.

Dokładne terminy wykładów oraz inne informacje dotyczące fakultetu będą podawane na bieżąco na stronie Zakładu: www.zrp.wum.edu.pl

Pytania prosimy przesyłać na maila: przebom1@op.pl